DE | EN | TR | 中文 | RU

Sosyal MultiCulti dünyası

Mideden kalbe
Almak ve vermek. Satılan her Culti ambalajından bir kısmını geri veriyoruz.
MultiCulti ürünlerinin anavatanlarındaki insanları ve projeleri destekliyoruz.
Eğitim imkanı sunmak için, içme suyu hazırlamak için, çevre ve sağlık konularını ileri taşımak için veya felaket durumunda hızla yardım edebilmek için.
Dünya bir küre olduğu için.

 

Dancer against Cancer (Dansçılar kansere karşı)

DANS İLE YARDIM

… Bağış balosunun Avusturya Kanser Yardımı’nı desteklemek için geliştirdiği ve ünlülerin dans turnuvasını kapsayan bir fikirdir. Ana fikri ise: Geniş ve kapsamlı bir konu olan kanser ile ilgili yardım, bilgilendirme ve önlem sunmaktır. Bu süre içerisinde bir balo akşamından komple yıla yayılan çok sayıda etkinlikler meydana geldi.

Culti’ler ise büfede ve bol lezzet ile sizi bekliyor.
danceragainstcancer.com

“Dancer against Cancer” (Dansçılar kansere karşı) projesi ile ilgili videoyu izleyin

Harley-Davidson bağış turu

Sessizler için sesini çıkar – güçsüzler için güçlü ol
1996 ilkbaharında ilk kez düzenlenen Harley-Davidson® bağış turu Avusturya’nın en önemli motosiklet etkinliklerinden biri haline geldi. Yüzlerce Harley-Davidson® sürücüsü ve diğer motorcular her yıl Avusturya’yı gezip ihtiyaç sahipleri ve özellikle Avusturya'daki miyopatik çocuklar için bağış topluyor!

Bu hastalığın adı kas distrofisidir. Erken çocukluk döneminde ortaya çıkıp iskelet kas yapısının giderek zayıflamasına yol açıyor. Bu hastalığa sahip çocukların çoğu 7 ila 12 yaşlarından itibaren tekerlekli sandalyeye mahkum oluyor. Kas distrofisinin çeşitli türlerine sahip çocuklar hayatlarını oldukça kolaylaştıracak bireysel terapilere ihtiyaç duyar.

www.harley-charity-tour.at